Lista obiektów w kwaterach prywatnych w Lovran (Kvarner zatoka). Apartamenty i pokoje Lovran, Chorwacja.


Premium reklamowych zakwaterowanie


      

Lovran zakwaterowanie - apartamenty w Lovran

Lovran to miejscowość i gmina w Primorsko-goranska powiatu, na wschodnim wybrzeżu Istrii, na Riwierze Opatija. Położony na zachodnim wybrzeżu w zatoce Kvarner, u podnóża południowych stokach wzgórza Gorica (712 m), który należy do gór Učka. Jest to 6 km od Opatija i 18 km od Rijeki. Ośrodek Lovran został nazwany po laur (Laurus nobilis), które można znaleźć w obfitości w miejscu i okolic.

Lovran jest miastem o długiej i bogatej historii z długiej tradycji w dziedzinie turystyki. Dobry klimat, bujna wegetacja i korzystne położenie geograficzne umożliwiło dynamiczny rozwój turystyki w Lovran. Możliwość organizowania wycieczek - NP Plitvice, NP Paklenica, Brijuni, Wenecja, Jaskinia Postojna, Krk, Istria.


Apartamenty Lovran

Oferta zakwaterowania dla Lovran. Jeśli chcesz spędzić następne wakacje w Lovran (Region Kvarner), to możemy pomóc w wyborze "prawo wybór" kwaterach prywatnych. Oferujemy listę kilku rodzajów obiektów i jednostki zakwaterowania: apartamenty, apartamenty typu studio, pokoje, domy, wille, luksusowe zakwaterowanie z basenem... na wczasach w Lovran.

W przypadku pytań o dostępność noclegów w Lovran, możesz skorzystać z formularza kontaktowego, który można uzyskać dostęp poprzez kliknięcie na link "Bezpośredni kontakt z właścicielem" na każdej reklamie. Możesz negocjować wszystkie warunki rezerwacji w porozumieniu z właścicielem obiektu, nie ma opłat agencyjnych.

Sponsorowane obiektów w regionie Kvarner

      
Apartamenty do wynajęcia w Lovran

Apartament w Lovran - apartament Samatdzic